Kuchyně na míru Hradec Králové | 15 let zkušeností | Návrh zdarma

Kuchyním na míru se věnujeme už více než 15 let. Sídlíme v Jaroměři, ale rekonstrukce a realizace nových kuchyní provádíme běžně i v Hradci Králové a okolí. Mezi naše zákazníky patří lidé z panelových bytů, rodinných domů nebo firmy, které potřebují reprezentativní zázemí. Za klienty na schůzky dojíždíme nebo je přivítáme u nás ve firmě. 
Kuchyně na míru Hradec Králové

Do naší kuchyně na míru se vám všechno pohodlně vejde. Ať už v paneláku na Slezském, nebo ve velkorysé vile v Lipkách

Navrhujeme a vyrábíme kuchyně v různých cenových relacích. Vždy si ale zakládáme na tom, aby kuchyně bez problému sloužily a dlouho vydržely jako nové. U jejich návrhu vždy vycházíme z dispozic vašeho domova a vašeho životního stylu.
 
Vášniví kuchaři budou mít trochu odlišnou kuchyň od lidí, kteří se doma příliš neohřejí. Nejde nám o to, aby naše kuchyně skvěle vypadaly na fotkách. Pracujeme tak, abychom co nejlépe vyřešili rozvržení a úložné prostory, vybrali správné spotřebiče a vystihli váš styl

Už na první schůzce vaši kuchyň zdarma zaměříme a bezplatně vytvoříme první grafický návrh

Buď přijedeme rovnou za vámi domů, kde si vaši novou kuchyň zaměříme. Nebo se sejdeme na neutrální půdě u nás v kanceláři. Podle konkrétních rozměrů, vaší představy a potřeb společně vytvoříme první grafický návrh vaší nové kuchyně. Ten je samozřejmě nezávazný a zdarma. Slouží jen jako podklad k vašemu dalšímu rozhodnutí.
Kuchyňské linky Pardubice, klasickéKuchyňské linky Pardubice, moderníKuchyňské linky Pardubice, moderníKuchyňské linky Pardubice, rustikálníKuchyňské linky Pardubice, rustikální

Kuchyně na míru realizujeme se vším všudy. Od návrh až po finální úklid

Probereme vaší vysněnou podobu kuchyně (nebo vám ji pomůžeme najít) a následně vám poradíme, co nejlépe funguje v praxi. Až si odsouhlasíme pro její finální podobu, vaše práce skončí. Zbytek si zařídíme sami: výrobu nové kuchyně, její montáž, potřebné řemeslníky i finální úklid.
Nemusíte si lámat hlavu ani s řemeslníky. V Pardubicích máme vlastní spolehlivé kontakty na instalatéry, elektrikáře, topenáře. Zajistíme i potřebné stavební úpravy. 

Vyrábíme všechny styly kuchyní. Tvoříme je tak, aby přesně zapadly do vašeho způsobu života

Kuchyňská linka Pardubice, různé styly
Během 15 let jsme realizovali různé typy kuchyní pro rozličné prostory. Žádná bytová dispozice pro nás není překážkou. Kuchyně na míru se vždy snažíme sladit se zbytkem vašeho domova, aby jejich vzhled dával v prostoru smysl. A buď do něj zapadal, nebo se stal jeho logickou dominantou. Na výběr máte z široké nabídky materiálů a barev. Nejčastěji realizujeme:

Hledáte v Hradci Králové někoho, kdo vám udělá kuchyň na míru? Ozvěte se

Pomůžeme vám s výběrem a vaši novou kuchyň vyladíme do posledního detailu.
 
Zavolejte na 774 08 77 99 nebo napište na sibr@kuchyne-sibr.cz a domluvíme si schůzku.
Kuchyně na míru Hradec Králové, detail kompaktní desky v kuchyniKuchyně na míru Hradec Králové, pracovní deska z masivuKuchyně na míru Hradec Králové, kompaktní deska v kuchyniModerní kuchyně na míru Hradec KrálovéBílá kuchyň na míru Hradec KrálovéKlasické kuchyně na míru Hradec KrálovéKuchyně na míru Hradec KrálovéKuchyně na míru Hradec Králové, žlutohnědáŽlutá kuchyně na míru Hradec KrálovéKuchyně na míru Hradec Králové, kamenná kuchyňská deskaKuchyně na míru Hradec Králové,, pracovní deska se dřezemKuchyně na míru Hradec Králové, drátěné systémy do skříněkKuchyně na míru Hradec Králové, drátěné systémy do kuchyněKuchyně na míru Hradec Králové, skleněná police do kuchyně Kuchyně na míru Hradec Králové, police do kuchyněRustikální kuchyně na míru Hradec KrálovéKuchyně na míru Hradec Králové, moderníKuchyně na míru Hradec Králové, detail kuchyňské deskyKuchyně na míru Hradec Králové, klasická kuchyňKuchyně na míru Hradec Králové, rustikální

Designové kuchyně