Kuchyně na míru

Skříňky v kuchyni

 
Při návrhu nové kuchyně je klíčovým krokem volba správného materiálu. Prvním pilířem, o který můžete své rozhodnutí opřít, je životnost. Dalším údržba. A v neposlední řadě cena.
 
Masiv
Jedná se o velké desky z jednoho kusu rostlého dřeva. Přírodní materiál, který vám vydrží po celý život. Výrobky z masivu je totiž možné při případném poškození restaurovat. Nevýhodou tohoto materiálu je náročná údržba a vyšší cena.
 
Dýha
Konstrukční desky (dřevotřískové, dřevovláknité atd), které jsou potaženy tenkou vrstvou z masivu, mají vzhled dřeva s unikátní kresbou. Odlehčí nejen vaší peněžence, ale i podlaze. Jsou výrazně lehčí a levnější.
 
Lamino
U dřevotřískových desek oceníte vysokou odolnost vůči poškození (poškrábání, řezy nožem atd.), nárazu a chemikálím. Jsou velmi nenáročné na údržbu. Potěší vás i jejich cena. Vybrat si můžete ze široké škály dekorů domácích i exotických dřevin.

Obklady do kuchyně

 
Kuchyňské obklady se vyrábí ze široké škály materiálů. Kalené tvrzené sklo vaši kuchyň rozzáří a projasní. Umělý kámen odolává vysokým teplotám a vyznačuje se snadnou údržbou. Působí elegantním dojmem. Velmi žádané jsou také barevné mozaiky, nebo laminátové desky. Laminátový obklad může mít stejný  dezén s pracovní deskou.
 
Zvolte si barvu nebo design podle vaší chuti. I u obkladů do kuchyně můžete upustit uzdu své fantazii.

Pracovní deska do kuchyně

 
Rádi bychom vám představili materiál Corian. Jedná se o speciální tvárnou desku, která díky svým vynikajícím vlastnostem, nabízí možnost vymodelovat do pracovní desky i dřez. Získáte tak hladký, jednolitý povrch beze spojů. Elegantní deska vaší kuchyni dodá šmrnc. Na detailech totiž záleží.
 
V měřítku odolnosti však neporazí jedničku na trhu: pracovní desky z umělého kamene Technistone. Nejtvrdší deska na trhu. Při provozu v kuchyni bude vaším věrným společníkem, je vysoce hygienická, snadno se udržuje a nevadí jí ani vysoké teploty.
 
Získejte více informací i o vlastnostech laminátových desek a desek z masivu.

Designové kuchyně