Kuchyně do L
České kuchyně bývají nejčastěji rozvrženy do L. Jedná se o univerzální tvar, který v malých a středních domácnostech poskytuje dostatek úložných míst. Tyto kuchyně nejlépe využijete v dlouhých a úzkých prostorách. Třeba v panelácích. Tvar do L vám totiž nabídne 2 pracovní plochy. Skříňky na dvou stěnách zase dostatek místa na nádobí nebo suroviny. Šetřit s místem je důležité, ale nezapomínejte na to, že by pracovní deska měla být alespoň 60 cm široká. Jinak se vám v kuchyni nebude příjemně pracovat.
Kuchyn do l, přírodní dekor

V kuchyni do L snadno dosáhnete plynulého napojení kuchyňských zón

Rohové rozvržení kuchyně totiž dokáže udržet optimální pracovní trojúhelník. Ten vychází z dostatečných vzdáleností mezi kuchyňským dřezem, ledničkou a sporákem. Tahle tři strategická místa by od sebe měla být vždy vzdálena nejméně 122 cm až 274,5 cm. Celkový obvod trojúhelníku by neměl být menší než 366 cm. Ale ať se v té kuchyni zase moc nenaběháte! Pokud celkový obvod pracovního trojúhelníku překročí 793 cm, tak možná strávíte více času chozením než přípravou jídla. 

4 důvody, proč si kuchyni do L zamilujete:

  • jedno z ramen kuchyňské linky můžete využít jako vyvýšený bar, kde můžete každé ráno snídat nebo navečer psát s dětmi úkoly
  • tvar do L nechává dostatek volného místa i pro samostatný jídelní stůl
  • konce linky se ukončují vysokými skříněmi, do kterých můžete skrýt potraviny nebo spotřebiče (mikrovlnku, troubu, chladničku)
  • kuchyň je otevřená do prostoru a přirozeně se tak propojí s obývacím pokojem

Kuchyně do L inspirace

kuchyň provanceKuchyň do L na míruKuchyně do L, modráKuchyně do L, žlutohnědáKuchyně do L, dekor dřevaKuchyně do L, rustikálníKuchyn ve stylu provanceKuchyn do l, moderníKuchyn do l, přírodní dekorModerní kuchyně do LKuchyne do L

Nechte si během první schůzky vypracovat návrh kuchyně do L zdarma

Získat návrh kuchyně zdarma
Rádi vám doma, nebo u nás ve studiu navrhneme 3D model té nejhezčí kuchyně pro váš domov. Samozřejmě nezávazně a zdarma. Ještě během první schůzky uvidíte návrh vaší vysněné kuchyně do L na monitoru našeho počítače. Napište nám na sibr@kuchyne-sibr.cz nebo zavolejte na 774 087 799.
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.