Kuchyně do L | Nejlepší řešení pro byt, který není nafukovací

České kuchyně bývají nejčastěji rozvrženy do L. Jedná se o univerzální tvar, který v malých a středních domácnostech poskytuje dostatek úložných míst. Tyto kuchyně nejlépe využijete v dlouhých a úzkých prostorách. Třeba v panelácích. Tvar do L vám totiž nabídne 2 pracovní plochy. Skříňky na dvou stěnách zase dostatek místa na nádobí nebo suroviny. Šetřit s místem je důležité, ale nezapomínejte na to, že by pracovní deska měla být alespoň 60 cm široká. Jinak se vám v kuchyni nebude příjemně pracovat.
Kuchyn do l, přírodní dekor

V kuchyni do L snadno dosáhnete plynulého napojení kuchyňských zón

Rohové rozvržení kuchyně totiž dokáže udržet optimální pracovní trojúhelník. Ten vychází z dostatečných vzdáleností mezi kuchyňským dřezem, ledničkou a sporákem. Tahle tři strategická místa by od sebe měla být vždy vzdálena nejméně 122 cm až 274,5 cm. Celkový obvod trojúhelníku by neměl být menší než 366 cm. Ale ať se v té kuchyni zase moc nenaběháte! Pokud celkový obvod pracovního trojúhelníku překročí 793 cm, tak možná strávíte více času chozením než přípravou jídla. 

4 důvody, proč si kuchyni do L zamilujete:

  • jedno z ramen kuchyňské linky můžete využít jako vyvýšený bar, kde můžete každé ráno snídat nebo navečer psát s dětmi úkoly
  • tvar do L nechává dostatek volného místa i pro samostatný jídelní stůl
  • konce linky se ukončují vysokými skříněmi, do kterých můžete skrýt potraviny nebo spotřebiče (mikrovlnku, troubu, chladničku)
  • kuchyň je otevřená do prostoru a přirozeně se tak propojí s obývacím pokojem

Kuchyně do L inspirace

kuchyň provanceKuchyň do L na míruKuchyně do L, modráKuchyně do L, žlutohnědáKuchyně do L, dekor dřevaKuchyně do L, rustikálníKuchyn ve stylu provanceKuchyn do l, moderníKuchyn do l, přírodní dekorModerní kuchyně do LKuchyne do L

Nechte si během první schůzky vypracovat návrh kuchyně do L zdarma

Získat návrh kuchyně zdarma
Rádi vám doma, nebo u nás ve studiu navrhneme 3D model té nejhezčí kuchyně pro váš domov. Samozřejmě nezávazně a zdarma. Ještě během první schůzky uvidíte návrh vaší vysněné kuchyně do L na monitoru našeho počítače. Napište nám na sibr@kuchyne-sibr.cz nebo zavolejte na 774 087 799.

Designové kuchyně