Moderní Kuchyně Šíbr pro každý domov | 3D návrh zdarma

Není to jen o vaření. Píšeme zde úkoly, řešíme nejzásadnější rozhodnutí v životě, nebo se bavíme s přáteli o zážitcích z minulého víkendu. Kuchyň. Pilíř celé domácnosti. Co člověk, to originál. Každý z nás má jiné potřeby a při zařizování bydlení je jim třeba věnovat zvýšenou pozornost. Kuchyň by měla maximálně vyhovovat chodu vaší domácnosti. Ať už žijete v rodinném domě, nebo paneláku.

Nechte si vypracovat návrh kuchyně zdarma

Získat návrh kuchyně zdarma
Rádi vám doma, nebo u nás ve studiu navrhneme 3d model té nejhezčí kuchyně pro váš dům. Samozřejmě nezávazně a zdarma. Proto neváhejte. Ještě během první schůzky uvidíte návrh vaší vysněné kuchyně na monitoru našeho počítače.

Kuchyně

Kuchyň na míru bílá leskláKuchyň na míru bílá rustikálníKuchyň na míru bíláKuchyň na míru bílohnědáKuchyň na míru černozelenáKuchyň na míru zelenáKuchyň na míru žlutáKuchyň na míru žlutohnědákuchyň provanceKuchyň s barovým pultemkuchyň vysoký lesk

Zvažme výhody a nevýhody půdorysných tvarů kuchyňských sestav

Kuchyně s ostrůvkem

s-pultem_B
Znali jsme je z amerických filmů, kde si večer rodiče odkládali skleničky s vínem a děti ráno kreslily obrázky na lednici. Dnes se stále častěji stávají součástí české kuchyně. Tento půdorys nabízí nesčetné výhody. Nechává kuchyň otevřenou do prostoru, čímž zajišťuje kontakt se zbytkem domácnosti, rodičům usnadní kontrolu nad nejmenšími dětmi a dětem umožňuje trávit s rodiči čas při vaření. Přečtě si o moderních kuchyní s ostrůvkem víc.
 
Nevýhodou může být trvalá expozice prostoru a tím pádem vyšší nároky na úklid. Toto provedení také počítá s velkorysejšími prostory.

Kuchyně s barovým pultem

s-barem_B
Vhodné zejména do prostor, kde je kuchyň spojená s obývacím pokojem. Barový pult totiž příslušné zóny opticky rozdělí. Nabízí také vhodný prostor pro konverzaci, či dodatečné odkladové místo.
Existuje tu však omezení. Díky výšce židlí není vhodným místem pro děti a starší osoby. Nelze ho použít pro přípravu jídla.

Kuchyně ve tvaru U

tvar-U_B
Pro rodiny se samostatnou kuchyní, nebo větším prostorem, je ideálním řešením kuchyně ve tvaru U. Má sice vyšší nároky na prostor, ale její tvar zase nabízí rozmanitá řešení při instalaci. Lze ji situovat jednou stranou do prostoru, nebo ji nechat obíhat kolem zdí. Zaručeně získáte dost místa pro ideální rozvržení kuchyňských zón. Od ledničky, po pracovní desce, přes sporák až do dřezu.

Kuchyně ve tvaru L

 
tvar-L_B

Půdorys kuchyně ve tvaru L si u nás získal nebývalou popularitu. Pramení nejspíše z toho, že je vhodný pro menší prostory, např. panelákové byty, a přesto nabízí dostatek úložných prostor.  Spolehlivě vám nabídne plynulé napojení kuchyňských zón. Majitelé těchto kuchyní si mohou dopřát i malý ostrůvek, nebo jídelní stůl.

  • Problémem tohoto půdorysu mohou být špatně využitelné rohy a nepřímý přístup ke spotřebičům.
  • Přečtěte si víc, co vám kuchyně do L přinesou.
 

Jak na kuchyň v paneláku

Rohovky jsou ideál

Největší trable v bytě vám způsobí nedostatek místa. Ale i v paneláku vykouzlíte úžasnou kuchyň. Praktickou a designově zajímavou zároveň. Podívejte se, proč doporučujeme panelákové rohové kuchyně.

Jak vám pomůžeme

A když vám půjde hlava kolem z rekonstrukce, přečtěte si, jak vám s kuchyní v panelákovém bytě pomůžeme. Postaráme se o její komplet proměnu. S ohledem na vaši i spokojenost sousedů.

Najděte inspiraci

Do třetice se podívejte i na inspiraci a nápady, jak by vaše nová kuchyň v panelovém domě mohla vypadat

Designové kuchyně