Panelákové rohové kuchyně | Ideální řešení, když nemáte místo

Panelákové byty většinou bojují s nedostatkem místa. Týká se to i kuchyní, kde není pro kuchyňské linky, úložné prostory a velké spotřebiče dostatek vhodného místa. Právě proto se v těchto bytech nejčastěji používají rohové kuchyně, které dokážou využít i hluché rohy

Malá rohová kuchyně v paneláku

Vymyslíme vám rohovou kuchyň, o které se vám v panelákovém bytě zatím jen zdá

Možná se vám při pohledu na vaši starou panelákovou kuchyň zdá, že toho s ní moc vymyslet nejde. Ale to není pravda. V každé panelákové dispozici může vzniknout kuchyň snů.
 
Za 15 let, co se věnujeme renovacím a výrobě nových kuchyní, už jsme se museli popasovat s mnoha prostorovými problémy. Dokážeme proto navrhnout a vyrobit krásné rohové kuchyně do paneláku, jejichž členění dává smysl a nabízí majitelům dostatek prostoru. Vymyslíme takovou kuchyň i pro vás.

S námi to máte bez starostí. Rohové kuchyně v paneláku zpracováváme od návrhu až po finální úklid

Rohová kuchyně v paneláku
Společně vyladíme návrh vaší nové kuchyně, vyřešíme úložné prostory a poradíme se o spotřebičích. Navrhneme vám rohovou kuchyň, která bude vyhovovat vašemu životnímu stylu a navíc se do ní budete každé ráno těšit. O zbytek už se postaráme sami. Zajistíme vám:
 
  • promyšlený návrh rohové kuchyně (šikovné řešení úložných prostor, vhodné spotřebiče, osvětlení)
  • výrobu nové kuchyně
  • související stavební práce (máme kontakty na spolehlivé instalatéry, topenáře, elektrikáře a řemeslníky na další stavební úpravy)
  • montáž rohové kuchyně, spotřebičů a světel
  • finální úklid
Pracujeme tak, abychom přes tenké panelové stěny nerušili vaše sousedy. Dbáme na pořádek nejen u vás doma, ale také ve společných prostorách a před panelovým domem.

Bezplatně vaši starou kuchyň rozměříme a uděláme první návrh rohové kuchyně zdarma

Můžeme se sejít rovnou u vás doma, kde si vaši starou kuchyňskou linku přeměříme. Podle konkrétních rozměrů a vašich představ už na první schůzce vytvoříme první grafický návrh nové kuchyně. Ten je nezávazný a zdarma. Slouží jen jako podklad pro vaše rozhodnutí. Pokud upřednostňujete schůzky na neutrální půdě, můžeme se sejít u nás v kanceláři. I tady bude výstupem první návrh vaší možné kuchyně.
Nové rohové kuchyně do panelákuPaneláková rohová kuchyň, drátěný systém do skříněkPanelákové rohové kuchyněRohová kuchyně v panelákuRohové kuchyně do paneláku

Svěřte svou panelákovou rohovou kuchyň do našich rukou 

Proměníme ji v útulné místo, kde se bude ráda potkávat celá rodina.
 
Zavolejte na 774 08 77 99 nebo napište na sibr@kuchyne-sibr.cz a domluvíme si schůzku.

Designové kuchyně