Výroba dveří | Do interiéru | Na míru nejen do novostaveb

Poptávkový formulář
Pokud stavíte dům, nebo se stěhujete do nového bytu, vyrobíme vám na míru všechny interiérové dveře. Rekonstrujete-li stávající bydlení, pomůžeme i vám. Získejte všechny vnitřní dveře od prověřeného výrobce. Dýhování dveří tak bude ladit s kuchyní, nebo nábytkem v obýváku.

Dveře

Dveře na stěnuDvoukřídlé dveřeInteriérové dveřeInteriérové dveře 2Kyvné dveře

Pohyb dveří:

  • dveře do pouzdra: šetří místo, tichý a snadný způsob otvírání, vhodné jako bezbariérový vstup
  • posuvné dveře na stěně: tichý způsob otvírání, větší nároky na prostor
  • kyvné dveře: vyšší tepelná a zvuková izolace, náročné na prostor
  • dvoukřídlé dveře

Materiál:

 
Fóliované dveře
 
Nejlevnější typ dveří na trhu. Fólie vám nabídne dekór dřeva za nejnižší možnou cenu. Budete  muset počítat s tím, že snesou pouze základní zátěž. Pokud se do nich pustí psi, nebo děti, jejich život nebude příliš dlouhý.
 
Laminátové dveře
 
Zde přátelská cena tolik v cestě životnosti nestojí. Snesou i střední zátěž a nevadí jim ani chemické přípravky. Údržba vás tak nebude stát žádné úsilí. Tyto dveře dokonale imitují dřevo, můžete si vybrat z široké nabídky dekórů.
 
Dýhované dveře
 
Povrch dveří pokrývá přírodní materiál dýha. Jedná se o tenkou vrstvu dřeva, která si zachovává autentickou kresbu dřeva. Údržba je náročnější, ale péči vám vynahradí dlouhá životnost. Kvalita však něco stojí. Za vyšší cenu však získáte opravdové dřevo.
 
Lakované dveře
 
Designové řešení vašeho interiéru. Už si nemusíte volit konkrétní barvy, u lakovaných dveří se vaše možnosti rozšiřují na konkrétní odstíny. S těmito dveřmi je možné cokoliv.
 
Skleněné dveře
 
Dokonale odlehčí a prosvětlí váš domov. Tvrzené sklo je zárukou kvality a tvrdosti. Tyto dveře se vyznačují pevností a odolností vůči nárazu. Provzdušněte prostor, který máte k dispozici. Na výběr máte ze dvou variant: prosklené a celoskleněné.

Nejoblíbenější značky našich zákazníků:

Designové kuchyně