Pracovní desky do kuchyně | Designové z kamene nebo laminátu

Poptávkový formulář

Pracovní desky z umělého kamene Technistone

Při provozu v kuchyni si budete pochvalovat jejich odolnost, nenasákavost a mrazuvzdornost. Jsou vysoce odolné proti mechanickému poškození. Na kobylku se jim nedostanou ani vysoké teploty, chemikálie či kontakt s nožem. Jelikož se jedná o jednolitou plochu, jsou dokonale hygienické. S touto deskou nemusíte ztrácet čas s prkénkem. Řezat, klepat maso, či válet těsto můžete přímo na desce.

Desky do kuchyně

kompaktní deska v kuchyni 2pracovní deska z masivukompaktní deska v kuchyniKamenná kuchyňská deskaPracovní deska - technistonePracovní deska - technistoneKuchyňská deskaKuchyňská deska

Kamenné pracovní desky

V kuchyni je oceníte pro jejich vysokou odolnost a snadnou údržbu. Tyto vlastnosti jsou vykoupeny vyšší cenou. 

Laminátové pracovní desky

Levnější a lehčí varianta kamenných desek. Jsou odolné proti teplu a můžete si vybrat ze široké nabídky vzorů. Ani jejich údržba není nikterak náročná. Jejich slabostí je větší náchylnost k poškození (např. při krájení) a nízká voděodolnost.

Pracovní desky z masivu

Masiv je luxusní materiál, který svou přirozenou kresbou dřeva zútulní každý interiér. Hodí se proto do každé kuchyně. Je ovšem potřeba počítat s vyššími nároky na údržbu a náchylností k vysokým teplotám. Špatně také snáší dlouhodobější kontakt s vodou.

Designové kuchyně